zasłony jelenia góra

Szycie firan i zasłon to nasza największa pasja

Każdy pokój ma swoją wyjątkową atmosferę. Odpowiednio dobrane zasłony i firany stanowią dzisiaj jeden z najbardziej istotnych elementów wystroju.

Podkreśl swój styl

Dawno minęły czasy, gdy to producenci decydowali co powiesicie na swoich oknach. Dzisiaj to Wy sami określacie swój wystrój mieszkania i możecie wybierać spośród tysięcy wzorów i kolorów.

Piękno nie musi kosztować 

Piękny wystrój okna w niewielkim stopniu zależy od ceny tkaniny. Dużo większą rolę odgrywa tutaj pasja krawcowych i dekoratorek. Bez względu na to czy jesteście w stanie wydać na aranżacje okna kilkadziesiąt zł czy kilka tysięcy złotych – znajdziecie u nas coś wyjątkowego dla siebie.

Zaufaj doświadczeniu w szyciu zasłon i firan

Od początku istnienia naszej firmy stworzyliśmy dziesiątki tysięcy firan i zasłon. Rocznie wykonujemy aranżacje okienne dla tysięcy klientów indywidualnych, jak również dziesiątki hoteli, pensjonatów, pałaców i restauracji.

  • zasłony Jelenia Góra
  • Zasłony szare Jelenia Góra
  • zasłony jelenia góra

W tym możemy Tobie pomóc

Pozwól nam popatrzeć na Twoje wymarzone firany i zasłony Twoimi oczami.

Tworzenie zasłon i firan na Wasze okna jest czymś co naprawdę nas pasjonuję. Wiemy jak ważne jest by aranżacja okna była dobrana idealnie nie tylko do kolorów ścian, czy wyglądu pokoju. Ale przede wszystkimi zapewniała Wam nastrój o jakim marzycie.

Wciąż rozwijamy nasze umiejętności i poszerzamy naszą bazę tkanin, po to by nadążyć za Waszymi zmieniającymi się potrzebami:

  • Wybierzcie Wasz idealny wzór i kolor – Ogromna baza tkanin do wyboru sprawia, że jesteśmy w stanie stworzyć dla Was praktycznie każdą wymarzoną aranżacje okienną.
  • Powiedź nam co potrzebujesz – Pomożemy Wam dobrać idealną długość i szerokość zasłony. Nie wiecie jakie kolor będzie idealny? – nasze sprzedawczynię bez problemu wraz z Wami dobiorą najlepsze rozwiązanie.
  • Przyjdź ze swoją wymarzoną aranżacją – Masz swoją wymarzoną aranżacje okienną, którą znalazłaś w gazecie lub w internecie – przyjdź z nią do nas. Jesteśmy w stanie zrealizować 99,9% Twoich pomysłów.
  • Realizuj marzenia – W aspekcie firan i zasłon naprawdę nie warto zdawać się zawszę na gotowe rozwiązania. Tym bardziej, że często nie są wcale tanie a potrafią zepsuć cały wystrój pokoju. Dlatego też warto poświęcić czas, by stworzyć taką aranżacje okna, która wniesie powiew świeżości do wystroju Twojego pokoju.
  • Poczuj pasję – Nasze krawcowe i dekoratorki, to prawdziwe pasjonatki w dziedzinie szycia firan i zasłon. Nie jest istotne jak duże macie wymagania – ważne jest, abyście otrzymali to na czym Wam naprawdę zależy.
  • Prawdziwa jakość szycia –Chcesz produktów, które przetrwają lata? Korzystaj z tkanin naprawdę dobrej jakości. A jakość wcale nie musi dużo kosztować.
  • Jesteśmy tutaj dla Was  – Zawsze czekamy na Was bez względu na to czy chcecie u nas uszyć firany i zasłony, czy też szukacie inspiracji.