Witamy Was na naszej stronie! Opowiemy Wam o naszej firmie

Bez względu na etap rozwoju  – zawsze zależało nam na inspirowaniu naszych klientów.

Od początku jesteśmy firmą opartą na rodzinnych podstawach. W relacjach biznesowych hołdujemy koncepcji relacji opartych na jak najlepszej komunikacji.

Przez ponad 25 lat tworzyliśmy firmę, która obecnie obsługuje setki klientów w całej Polsce a jej salon regionalny stał się centrum zaopatrzenia dla tysięcy mieszkańców regionu karkonoskiego.

Obecnie jesteśmy jednym z liderów rynku aranżacji okiennych a nasze produkty znajdziecie nie tylko w Polsce, ale również w wielu krajach europejskich.

Podstawy

Historia i działalność

Od początku jesteśmy firmą rodziną. Każda osoba, która dołączą do naszej firmy staję się członkiem rodziny Kory. Z małej hurtowni przekształciliśmy się w firmę, która aktywnie działa w 3 dużych gałęziach rynku: horeca, wyposażenia wnętrz dla klientów indywidualnych i dystrybucji do sklepów.

W każdym obszarze naszej działalności hołdujemy kilku zasadom: profesjonalizm, uczciwość, komunikatywność, nowoczesność

X.1990
Jelenia Góra, Polska

Z myślą o ludziach

W każdym elemencie funkcjonowania naszej firmy skupiamy się na ludziach. Nie tylko na naszych klientach, ale również pracownikach i współpracownikach. Dążymy do równoważenia pracy i życia rodzinnego ( z przewagą na ten drugi element).

Naszych klientów traktujemy jako głównych ekspertów w dziedzinie kształtowania naszego asortymentu.

Zawsze
Wszędzie

Doświadczenie

Klienci indywidualni

Inspirowanie

Na ponad 1000m2 naszego salonu firmowego gromadzimy produkty, które mają inspirować naszych klientów do tworzenia własnego, w pełni wyjątkowego wystroju swoich domów i mieszkań.

Nasze dekoratorki odwiedzają miesięcznie dziesiątki domów – tworząc wyjątkowe aranżacje okienne. Aranżacje, które mają sprawiać, że wnętrze nabierze niezwykłego kolorytu i stanie się miejscem, w którym będzie się chciało jak najczęściej przebywać.

Na bieżąco poszukujemy nowych produktów i rozwiązań, które sprawią że będziemy w stanie jeszcze lepiej zaspokoić potrzeby naszych klientów.

Tysiące zadowolonych klientów

Obiekty hotelowe i restauracyjne, firmy i biura

Profesjonalizm

Od początku działamy również na rynku horeca i współpracujemy z firmami z innych branż. W tej dziedzinie zawsze nastawiamy się na maksymalnym poziomie profesjonalizmu. Dostarczamy produkty najlepszej jakości i dążymy do uzyskania najlepszego stosunku jakość- cena.

Z wieloma firmami współpracujemy również w dziedzinie prezentów pracowniczych – z okazji świąt i jubileuszy. Również w tym przypadku nastawiamy się na dążenie do maksymalne zadowolenia z otrzymanego prezentu. Wiele firm kupuje vouchery, które umożliwiają samodzielne dokonanie zakupów przez ich pracowników.

Setki realizacji hotelowych i współpraca z dziesiątkami przedsiębiorstw

Zaopatrzenie sklepów i hurt

Najlepsza logistyka

Od lat obsługujemy dziesiątki sklepów (głównie na terenie Dolnego Śląska) – dostarczając im produkty, które zadowolą ich klientów. Wieloletnia współpraca pozwala nam budować relację na warunkach satysfakcjonujących zarówno naszą firmę jak i naszych kontrahentów.

Dziesiątki zadowolonych sklepów

zasłony Jelenia Góra

Pasja za reputacją

Wystrój Waszych wnętrz to dla nas zawsze najprzyjemniejsze wyzwanie.

Kora Jelenia Góra jest firmą tworzoną przez ludzi i dla ludzi. Zawsze wiemy, że najważniejsze jest dostarczanie takich produktów i rozwiązań, których sami chcielibyśmy używać.

Chcemy być partnerami w Waszych własnych dążeniach do stworzenia indywidualnego wystroju wnętrz mieszkań o domów.

Nasza historia to dzieję pasji, która z biegiem lat nie przemija, ale dotyka wciąż nowych obszarów.  Zapraszamy Ciebie do kontaktu z naszą firmą, odwiedzenia naszego salonu 0 byś sam naocznie mógł się przekonać jak łączymy pasję do wystroju wnętrz z pasją do kontaktu z naszymi klientami.

 

Wkrocz do krainy Kora Jelenia Góra.

Inspirujemy już kilka pokoleń

zasłony jelenia góra
kora Jelenia Góra